o nas
śląskie meble, świętokrzyskie meble, mazowieckie meble, łódzkie meble.


Szanowni Państwo.
    
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją mebli kuchennych, szaf, mebli pokojowych oraz łazienkowych. Nasze meble wykonywane są zgodnie z oczekiwaniami Klienta na podstawie własnych projektów. Aby mogli Państwo w pełni cieszyć się z mebli w swoim domu zawsze uwzględniamy Państwa sugestie i opinie. Nasze meble nie spełniałyby swojej funkcji, gdyby nie Państwa pomoc przy ich projektowaniu. Dlatego tak ważne dla nas Państwa uczestnictwo w trakcie podejmowania najważniejszych decyzji.

Produkując meble przez szereg lat, na podstawie rozmów z klientami, zdecydowaliśmy się na następujący przebieg współpracy :


1. Spotkanie w domu klienta

Pierwszym etapem jest spotkanie w domu Klienta w celu uzyskania informacji o potrzebach i wymaganiach Klienta. Pozwala nam to określić dalszy przebieg realizacji zamówienia. Wykonujemy odpowiednie pomiary pomieszczeń w celu przygotowania projektu komputerowego.
W trakcie etapu projektowania możliwe jest dokonywanie przez klienta modyfikacji w celu jak najlepszego dostosowania mebli do potrzeb Klienta. Projekt komputerowy po podpisaniu przez Klienta dostarczany jest drogą elektroniczną. Projekt komputerowy otrzymują Państwo w ciągu 3-5 dni roboczych.2. Realizacja zamówionych mebli

Po akceptacji projektu komputerowego, nasza firma przystepuje do realizacji zamówionych mebli. W zależności od wielkości zamówienia realizacja odbywa się w ciągu 2-5 tygodni. Jeśli zamówione meble zostaną zrobione, kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia najbardziej odpowiedniego terminu montażu. Koszt montażu wynosi 10% wartości zamówionych mebli. Dysponujemy transportem i profesionalnym montażem mebli w domu klienta. Montaż jest ostatnim elementem realizacji zamówienia podczas którego dokonujemy ostatnich czynności związanych z dopasowaniem wszystkich elementów mebli.
Realizacji zamówionych mebli dokonujemy zawsze w ustalonym terminie.


3. Gwarancja na meble

Nasze meble objęte są 24 miesięczną gwarancją, podczas której ewentualne niedogodności wymieniane są w jak najszybszym, ustalonym z Klientem terminie. Dokumentem potwierdzającym prawo do gwarancji jest podpisana z naszą firmą umowa na wykonanie mebli.4. Stosowane technologie


Przez szereg lat do produkcji mebli stosowaliśmy akcesoria najlepszych i renomowanych firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko te akcesoria, które wykazały się największą wytrzymałością. Dzięki takiemu podejściu w naszych meblach na życzenie Klienta możemy zastosować tańsze zamienniki o podobnych parametrach.


Wykonany dla Państwa dowolny projekt bez względu na stopień trudności. 

Świadczymy usługi doradztwa oraz w pełni utożsamiamy się z potrzebami naszych Klientów. Nasze meble wykonywane są zawsze w określonych wymiarach i terminach co pozwala nam na wieloletnią współpracę z klientem przy następnych zleceniach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt . 

 

Zadzwoń już dziś!

tel. 786 802 468 - Marcin

tel. 535 122 223 - Rafał
Prawa autorskie zastrzeżone © MRC
śląskie kuchnie, świętokrzyskie kuchnie, mazowieckie kuchnie, łódzkie kuchnie.


Znajdziesz nas wpisując w wyszukiwarkę nastepujące słowa :
Kluczbork kuchnie,Opole kuchnie,Strzelce Opolskie kuchnie,Myszków kuchnie,Zawiercie kuchnie,Dąbrowa Górnicza kuchnie,Sosnowiec kuchnie,Tychy kuchnie,Jaworzno kuchnie,Mikołów kuchnie,Katowice kuchnie,Gliwice kuchnie,Tarnowskie Góry kuchnie,Zabrze kuchnie,Bytom kuchnie,Piekary Śląskie kuchnie,Ruda Śląska kuchnie,Świętochłowice kuchnie,Chorzów kuchnie,Siemianowice kuchnie,Mysłowice kuchnie,Lubliniec kuchnie,Olesno kuchnie,Wieluń kuchnie,Grójec kuchnie,Bełchatów kuchnie,Kielce kuchnie,Końskie kuchnie,Włoszczowa kuchnie,Warszawa kuchnie,śląskie meble, świętokrzyskie meble, mazowieckie meble, łódzkie meble


Komentarze stron WWW w katalogu